ASH MOUSSE – PROFESJONALNA KOLORYZUJĄCA PIANKA DO WŁOSÓW POPIEL

Strona główna Katalog Produktow Creationyst ASH MOUSSE – PROFESJONALNA KOLORYZUJĄCA PIANKA DO WŁOSÓW POPIEL

Pianka koloryzująca do stylizacji włosów. Zawiera D-panthenol, zwiększa objętość włosów, nadaje im elastyczność. Nie skleja włosów, ułatwia rozczesywanie. Pianka w odcieniu popiel, eliminuje niepożądane żółtawe odcienie pozostałe na włosach. Jej optymalne utrwalenie ułatwia delikatną stylizacje i pozwala na lekkie, elastyczne i naturalne wykończenie. Zapewnia ochronę termalną.

Aktywne i naturalne składniki:

POLYQUATERNIUM-4: składnik aktywny o doskonałym efekcie utrzymywania fryzury nawet w środowisku wilgotnym. Pozostawia włosy miękkie i błyszczące. To sprawia, że stają się łatwiejsze do wyczesania, ma właściwości antystatyczne. Nie gromadzi osadów na włóknach włosów i jest łatwy do usunięcia. PANTHENOL:daje elastyczność i połysk włosów. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Odżywia zniszczone włosy, a także ułatwia rozczesywanie. Benzophenone-4: filtr, który chroni włosy przed promieniowaniem UVA i UVB.

Wskazówki:

nanieś piankę na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, stylizować i wysuszyć jak zwykle. Dla mocnego podkreślenia stylizacji zastosować piankę na suche włosy.

Pojemność:

300ml

Nowości

Produktowe