VIBRANT CURLS – PROFESJONALNA PIANKA DO WŁOSÓW KRĘCONYCH

Strona główna Katalog Produktow Creationyst VIBRANT CURLS – PROFESJONALNA PIANKA DO WŁOSÓW KRĘCONYCH

Pianka, która wzmacnia i podkreśla kręcone włosy. Zawiera D-panthenol, który zwiększa połysk i zapewnia ochronę termalną. Eliminuje elektryzowanie i puszenie się włosów. Dzięki extra mocnemu utrwaleniu kreuje idealne, naturalne i jednocześnie elastyczne loki. Termalna ochrona blokuje wchłanianie wilgoci przez włosy, utrzymując tym samym dłużej utrwaloną fryzurę. Nie pozostawia żadnych śladów na włosach. Łatwa do rozprowadzenia, bardzo duża wydajność.

Aktywne i naturalne składniki:

POLYQUATERNIUM-4: składnik aktywny z doskonałym skutkiem utrwalenia, nawet w wilgotnym środowisku. Pozostawia włosy miękkie i błyszczące. To sprawia, że łatwiej jest je przeczesać. Zawiera właściwości antystatyczne. Nie gromadzi się na włóknach włosów i jest łatwy do usunięcia. PANTHENOL:zapewnia włosom elastyczność i połysk. Zmniejsza rozdwajanie się końcówek. Odżywia zniszczone włosy, a także sprawia że czesanie staje się łatwiejsze.Benzophenone-4: filtr, który chroni włosy przed promieniowaniem UVA i UVB

Wskazówki:

nanieść piankę na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, stylizować i wysuszyć jak zwykle. Dla mocnego podkreślenia stylizacji, zastosować piankę na suche włosy.

Pojemność:

300ml

Nowości

Produktowe