ANTI-HAIR LOSS TREATMENT – AMPUŁKI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Strona główna Katalog Produktow Equilibre ANTI HAIR LOSS ANTI-HAIR LOSS TREATMENT – AMPUŁKI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Anti-Hair Loss Treatment to lotion stworzony z Białka Sojowego w wyniku hydrolizy i ekstraktów roślinnych do stymulacji metabolizmu komórek oraz przyczynia się do regeneracji i silnego wzrostu włókien kapilarnych.

Aktywne i naturlne składniki:

Ekstrakt Cappuccino: dzięki zawartości flawonoidów, stymuluje mieszki włosowe i skutecznie działa przeciw wypadaniu włosów. Hydrolizowane proteiny soi dostarczają aminokwasy, peptydy i sole mineralne. Stymulują metabolizm komórkowy, powodując szybki wzrost i regenerację włókien włosów. Kompleks roślinny ekstraktu: cappuccino, arnika, rozmaryn, szałwia, sosna, rzeżucha, łopian, cytryna, pokrzywa, nagietek i białe pokrzywy. Każdy z tych ekstraktów roślinnych zapewnia korzystny wpływ przeciwko wypadaniu włosów. Mają właściwości, które stymulują krążenie krwi, są antyseptyczne, przeciwłojotokowe, przeciwzapalne, orzeźwiające, odżywcze (dostarczają witamin).

Wskazówki:

aby uzyskać lepszy efekt, po umyciu włosów szamponem Anti-Hair Loss Shampoo, nałożyć ampułkę na skórę głowy i rozprowadzić ją wykonując masaż. Pozostawić na kilka minut, nie spłukiwać i stylizować włosy jak zwykle. W zależności od intensywności problemu stosować 1 lub 2 ampułki tygodniowo. Produkt bezpieczny nie zawiera szkodliwych parabenów i silikonów.

Pojemność:

10x10ml

Nowości

Produktowe