yunseypolska.pl

Men`s line

MEN HAIR SPRAY – LAKIER DO WŁOSÓW W ATOMIZERZE

 

Lakier z extra-silną mocą do zdefiniowania i tworzenia wszystkich rodzajów stylów, pozostawiając włosy lśniące i elastyczne. Łatwo się wyczesuje, nie pozostawia osadów.

Aktywne i naturalne składniki:

Polimer, który zapewnia bardzo mocne trzymanie i nadaje połysk , przy dużej odporności na działanie wilgoci. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie fryzury. Łatwo zmywalny i łatwy do przeczesania. Ochrona przeciwsłoneczna , która chroni włosy przed promieniowaniem UVA i UVB.

Wskazówki:

Rozpylić na włosy z odległości 30 cm. Dla bardziej kreatywnych stylów, stosować z bliższej odległości.

Pojemność:

300ml

SHAMPOO FOR MEN – SZAMPON DLA MĘŻCZYZN DO WŁOSÓW I BRODY

Odświeżający szampon opracowany specjalnie dla mężczyzn. Główne substancje czynne to : mieszaniny ekstraktów roślinnych, szczególnie nadają się do leczenia naczyń włosowatych, problemów takich jak wypadanie włosów, przetłszczanie i łupież.

Aktywne i naturalne składniki:

Ekstrakt z orzechów kola: o dużej mocy antyoksydacyjnej, ze względu na zawartość polifenoli stymuluje krwioobieg. Wyciąg z mięty pieprzowej: o właściwościach pobudzających wzrost włosów. Białko pszenicy zwiększa kompatybilność, zapewniając połysk, gładkość i objętość włosów.

Wskazówki:

nakładać na mokre włosy i masować delikatnie przez 2-3 minuty. Spłukać.

Pojemność:

380ml

KEEP FURY & FIX HAIR GEL
Bardzo mocny żel dla mężczyzn

 

Żel o wyjątkowo silnej mocy utrwalenia. Nadaje się do tworzenia ekstremalnych fryzur a przy tym nie pozostawia osadów. Zawiera glicerynę, która chroni włosy przed wilgocią. Nadaje włosom naturalny połysk. Nie zawiera parabenów, silikonu oraz siarczanów.

 

Wskazówki:

rozprowadź niewielką ilość na dłoniach i palcami układaj włosy dla uzyskania kształtu fryzury. Używać na wilgotne lub suche włosy.

Pojemność:

200ml

HIGH HOLD GEL FOR MEN – EKSTREMALNIE MOCNY ŻEL DLA MĘŻCZYZN

Ekstremalnie mocny żel dla utworzenia wyjątkowych stylów fryzur i radykalnych wyglądów

Wskazówki:

nakładać na osuszone ręcznikiem włosy i stylizować palcami. Pozostawić do wyschnięcia.

Pojemność:

200ml

MATE POMADE FOR MEN – MATOWA POMADA DO WŁOSÓW I BRODY

Matowa pomada, która teksuryzuje włosy, zapewniając wysoką stabilność i kontrolę. Stworzona specjalnie dla krótkich włosów, zapewnia maksymalną stabilność.

Aktywne i naturalne składniki:

KAOLIN: Naturalna glinka zapewniająca pożądany matowy efekt na włosach. ŻYWICA do utrwalania włosów, która nadaje włosom sztywność. Ponieważ jest higroskopijny, pochłania wilgoć z powietrza, pozwalając włosom wyschnąć i zachować elastyczność. Ochrona przeciwsłoneczna, która chroni włosy przed promieniowaniem UV.

Wskazówki:

Weź minimalną ilość i pocieraj dłonie. Zastosuj do suchych włosów, aby uzyskać pożądany efekt.

Pojemność:

100ml

POMADE FOR MEN – POMADA DLA MEŻCZYZN DO WŁOSÓW I BRODY

Zapewnia połysk, gładkość i utrwalenie. Główne substancje czynne łączą w sobie moc utrwalenia, tworzą cienką warstwę ochronną odporną na wodę. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów.

Wskazówki:

niewielką ilość pocierać w dłoniach i nakładać na suche lub mokre włosy. Rozprowadzić palcami do uzyskania pożądanego efektu.

Pojemność:

100ml

ANTI HAIR LOSS LOTION FOR MEN
LOTION PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN

 

Balsam do zabiegów, który stymuluje wzrost włosów, zwiększa gęstość i zmniejsza straty. Jego formuła z naturalnymi ekstraktami zawiera baicalinę, kiełki soi i trawy pszenicznej, które chronią włosy przed uszkodzeniami oksydacyjnymi pobudzają aktywność i zwiększają porost włosów. Odświeżający efect.

INSTRUKCJA:

Nakładaj na skórę głowy po umyciu włosów z użyciem szamponu Yunsey Anti-Hair Loss Vigorance-Equilibre. Wcieraj palcam, wykonując okrężne ruchy, aż do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać.

Pojemność:

100ml