yunseypolska.pl

VIGORANCE 

MOISTURIZING – NAWILŻAJĄCA LINIA DO WŁOSÓW SUCHYCH

 

MOISTURIZING SHAMPOO

Szampon do włosów suchych

Szampon ten oczyszcza i nawilża włosy suche bez obciążania ich. Zawiera nawilżające ekstrakty roślinne, które zwiększają naturalny czynnik nawilżania przywracając włosom miękkość, elastyczność i sprężystość oraz połysk. Zawiera także glicerynę, która zapobiega utracie wody i utrzymuje wilgotność włosów.

Aktywne i naturalne składniki:

GLICERYNA: środek nawilżający, który zabezpiecza przed utratą wilgoci włosów, utrzymując je nawilżone. Zachowuje naturalną wilgotność włókien włosów.HYDROLIZOWANA skrobia kukurydziana: składnik aktywny o przedłużonym działaniu nawilżającym. Włosy stają się miękkie i elastyczne oraz wyglądają zdrowo i atrakcyjnie. Zawiera wysokie stężenie czynników naturalnych (NMF nawilżający), zapewniając długotrwałe nawilżenie. Gdy włosy są dobrze nawilżone, jego właściwości mechaniczne są lepsze, bardziej elastyczne i mniej kruche.
Miód Czwartorzędowy: nawilżający składnik czynny o niskiej masie cząsteczkowej, który umożliwia mu penetrację do środka włosów, tworząc bardzo cienki film, zapewniając połysk i miękkość.

Sposób użycia:

nałożyć na mokre włosy, masować. Dokładnie spłukać. Produkt nie zawiera soli.

Pojemność:

250 ml/1000 ml

REPAIR MOISTURIZING CONDITIONER

Odżywka regnerująco- nawilżająca włosy suche

Repair Moisturizing Conditioner przynosi dodatkową miękkość i połysk włosom suchym i normalnym. Dzięki ekstraktom roślinnym nawilża włosy bez ich obciążania. Odżywka zawiera miód czwartorzędowy, który tworzy bardzo cienką warstwę ochronną na włosach pozostawiając je miękkimi i błyszczącymi.

Aktywne i naturalne składniki:

PALMITAMIDOPROPYL TRIMONIUM CHLOREK: odżywka pochodzenia roślinnego. Ze względu na jego naturalny aktywny anion, wykazuje właściwości antystatyczne. Zapewnia włosom połysk, sprawia, że łatwiej się wyczesują, pozostawia włosy miękkie i jedwabiste.

HYDROLIZOWANA skrobia kukurydziana, składnik aktywny o przedłużonym działaniu nawilżającym. Włosy stają się miękkie i elastyczne oraz wyglądają zdrowo i atrakcyjnie. Zawiera wysokie stężenie czynników naturalnych (NMF nawilżający), zapewniając długotrwałe nawilżenie. Gdy włosy są dobrze nawilżone, jego właściwości mechaniczne są lepsze, bardziej elastyczne i mniej kruche.
Miód Czwartorzędowy nawilżający składnik czynny o niskiej masie cząsteczkowej, który umożliwia mu penetrację środka włosów, tworząc bardzo cienki film, zapewniając połysk i miękkość.

Wskazówki:

po umyciu włosów szamponem Repair Moisturizing Shampoo, nałożyć odżywkę na mokre włosy. Pozostawić na włosach przez 5-10minut. Dokładnie spłukać.

Pojemność:

250 ml/1000 ml

MOISTURIZING HAIR MASK

Maska nawilżająca do włosów suchych

Moisturizing Hair Mask nawilża i zwiększa połysk włosów suchych bez ich obciążania. Włosy dostają odpowiedni poziom nawilżenia, miękkość i połysk. Produkt bezpieczny, bez szkodliwych parabenów oraz silikonów.

Aktywne i naturalne składniki:

Hydrolizowana skrobia kukurydziana, Beta vulgaris extrakt: aktywny składnik o przedłużonym działaniu nawilżającym. Włosy stają się miękkie i elastyczne oraz wyglądają zdrowo i atrakcyjnie. Zawiera wysokie stężenie czynników naturalnych (NMF nawilżający), zapewniając długotrwałe nawilżenie. Nawilża korę włosów, włosy są bardziej elastyczne i mniej kruche. Gdy włosy są dobrze nawilżone, poprawiają się ich właściwości mechaniczne, stają się mocniejsze. Miód czwartorzędowy: jako składnik nawilżający, czynny o niskiej masie cząsteczkowej, który umożliwia mu penetrację do środka włosów, zapewniając mu cienki film oraz nadając mu połysk i miękkość. Fruktoza, glukoza, sacharoza, mocznik, dekstryna, alaninę, kwas glutaminowy, kwas asparaginowy, nikotynian heksylu (NMF) fizjologiczny środek nawilżający dostosowany do zdolności zatrzymywania wody przez skórę i włosy. Osiąga się to dzięki jego zawartości w składniki, które są podobne do naturalnych czynników nawilżających skórę i włosy, takich jak mono- i disacharydów, w połączeniu z aminokwasami i mocznikiem. Zapewnia włosom blask i elastyczność, poprawia właściwości mechaniczne włosów.

Zawiera Quaternium-91 i Cetrimonium meta siarczanowe: Połączenie tych składników zapobiega potencjalnym uszkodzeniom naskórka głowy i przyczynia się do związania substancji czynnych.

Wskazówki:

nałożyć na umyte włosy, przeczesać, pozostawić przez 5 minut, po czym dokładnie spłukać.

Pojemność:

200 ml/500 ml