PIELĘGNACJA dla wszystkich rodzajów włosów

STYLIZACJA bez obciążenia włosów

KOLOR- linia kosmetyków profesjonalnych

NATURALNA odbudowa włosów

Kosmetyki dla mężczyzn

PIELĘGNACJA profesjonalna salonu

yunseypolska.pl

VIGORANCE

SOLAR SCHAMPOO 

Szampon przeciwsłoneczny

Chroni włosy przed promieniami UVA i UVB , zapobiega utracie kolorów i degradacji włókna włosów. Formuła bez silikonów i bez parabenów.

Aktywne i naturalne składniki:

Chromaveil: szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej, które zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Nawilża i chroni kolor włosów farbowanych i rozjaśnianych.

Pojemność:

250ml

SOLAR MASK

Maska przeciwsłoneczna

Restrukturyzująca maska, która odżywia i naprawia włosy uszkodzone przez działanie słońca, nabłyszcza i wygładza. Zawarte szerokie spektrum filtra słonecznego które ochroni przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Zapobiega utracie koloru włosów farbowanych i uszkodzeniu włókna włosa.

Aktywne i naturalne składniki:

Chromaveil: szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej, które zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zapewnia maksymalną ochronę włosów. Olej z awokado ma właściwości zmiękczające i zawiera odżywcze składniki. Sprawia, że włosy są lśniące i skutecznie chronione przed promieniowaniem UV. Nawilża i zmiękcza włosy.

Wskazówki:

stosować na wilgotne włosy, po uprzednim umyciu Vigorance Solar Shampoo. Pozostawić na 5 min i spłukać.

Pojemność:

200 ml

SOLAR PROTECTOR 

Spraj przeciwsłoneczny

Spray ochronny przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB oraz innymi szkodliwymi warunkami, które mogą uszkodzić włosy. Odporny na wodę słoną i słodką. Chroni kolor włosów. Dostarcza połysku, gładkości i ułatwia rozczesywanie włosów.

Aktywne i naturalne składniki:

Quaternium-80: składnik aktywny, który jest substantywny do keratyny we włosach. Dlatego, że przylega do keratyny sprawia, że łatwiej się rozczesują, zarówno suche jak i mokre włosy, zmniejszając elektryczność statyczną. Pozostawia jedwabiste, lśniące włosy łatwe do ułożenia. Nie przetłuszcza włosów . Środek kondycjonujący chroni integralność włókien włosów przed szkodliwym promieniowaniem UV. Na włosach tworzy cienką warstwę, która pochłania promieniowanie słoneczne. W konsekwencji działa na dwa sposoby: chroni zarówno fizyczną strukturę włosów jak i kolor włókna włosów.

Wskazówki:

wstrząsnąć przed użyciem i spryskać całość włosów. Nie spłukiwać.

Pojemność:

250m