PIELĘGNACJA dla wszystkich rodzajów włosów

STYLIZACJA bez obciążenia włosów

KOLOR- linia kosmetyków profesjonalnych

NATURALNA odbudowa włosów

Kosmetyki dla mężczyzn

PIELĘGNACJA profesjonalna salonu

VIGORANCE

DIAMOND – LINIA Z DIAMENTEM DO WŁOSÓW BEZ POŁYSKU

 

DIAMOND SHAMPOO 

SZAMPON NABŁYSZCZAJĄCY Z PYŁEM DIAMENTOWYM

Powstał z połączenia środków powierzchniowo czynnych i odżywek, które umożliwiają dobre oczyszczenie włosów pozostawiając je w dobrym stanie.

Aktywne i naturalne składniki:

Rozpuszczalny w wodzie olejek, który ułatwia aplikację produktu, pozostawiając włosy bardzo miękkie w dotyku, a po spłukaniu i nadaje połysk.
Kationową odżywkę, która ułatwia odkładanie aktywnych składników, poprawiając przede wszystkim rozczesywanie włosów na mokro i na sucho.
Delikatną odżywkę o doskonałych właściwościach nawilżających, która zapobiega utracie wody z włosów, zmniejszając znacznie ich elektryzowanie.
Ekstrakt diamentowy czyli proszek diamentowy w glicerynie pochodzenia roślinnego, który zapewnia włosom połysk.

Wskazówki:

nałożyć na mokre włosy, wmasować delikatnie przez 2-3 min. Pozostawić na kilka minut aby wspomóc działanie. Dokładnie spłukać.

Pojemność:

250 ml

DIAMOND MASK 

MASKA INTENSYWNIE NABŁYSZCZAJĄCA Z PYŁEM DIAMENTOWYM

Maska tworzy struktury płytkowe, które powodują wysoką akumulację wody we włosach, poprawiając ich nawilżenie. Ze względu na swój skład i połączenie środków pielęgnujących zapewnia dobre rozczesywanie na mokro i na sucho, eliminuje elektryzowanie się włosów, zapewnia miękkość i połysk.

Aktywne i naturalne składniki:

EMOLIENTY , które zapewniają odpowiednie nawilżenie, miękkość, elastyczność. Poprawiają strukturę zniszczonych włosów, unikając rozdwajania końcówek, zapewniając połysk na włosach. Ułatwia rozczesywanie włosów zarówno suchych jak i mokrych,
EKSTRAKT DIAMENTOWY czyli proszek diamentowy w glicerynie pochodzenia roślinnego, który zapewnia włosom połysk.

Sposób użycia:

Po uprzednim umyciu włosów Diamond Shampoo , nałożyć maskę na wilgotne włosy i pozostawić na 5-10 mint. Spłukać dokładnie wodą.

Pojemność:

500 ml

DIAMOND TWO-PHASE 

MOCNO NABŁYSZCZAJĄCA ODŻYWKA DWUFAZOWA

Dwufazowy płyn o właściwościach kondycjonujących. Każda z faz spełnia swoje funkcje: pielęgnacyjną bez przetłuszczania i plątania włosów oraz nawilżające, które daje miękkość, połysk i ułatwia rozczesywanie wilgotnych i suchych włosów. Zmniejsza również elektryzowanie się włosów oraz wygładza łuski.

Aktywne i naturalne składniki:

Polimer, który wzmacnia mieszek włosowy za pomocą warstwy ochronnej, unikając degradacji niektórych składników włosów, takich jak tryptofan i niektóre kwasy tłuszczowe, które chronią włosy przed wysoką temperaturą podczas suszenia. Kationowy środek pielęgnujący, który zapewnia miękkość i połysk oraz zmniejszając kruchość włosów. Głównie zadanie to zmniejszenie elektryzowania się włosów. Środek nawilżający, który poprawia nawilżenie włosów. Ekstrakt diamentowy czyli proszek diamentowy w glicerynie pochodzenia roślinnego, który zapewnia włosom połysk. Ochronę przeciwsłoneczną, która chroni włosy przed utlenianiem.

Wskazówki:

Wstrząsnąć przed użyciem, może być stosowana na mokre lub suche włosy. Nie spłukiwać

Pojemność:

200ml