PIELĘGNACJA dla wszystkich rodzajów włosów

STYLIZACJA bez obciążenia włosów

KOLOR- linia kosmetyków profesjonalnych

NATURALNA odbudowa włosów

Kosmetyki dla mężczyzn

PIELĘGNACJA profesjonalna salonu

yunseypolska.pl

VIGORANCE

ELIXIR WITH ARGAN OIL AND ABYSSINIAN OIL – elixir z olejem arganowym i olejem abisyńskim

Stosowanie oleju abisyńskiego poprawia wygląd włosów. Olej abisyński nadaje im naturalny połysk, nawilża i pozostawia cienką nie obciążającą powłokę. Nie tłuści. Włosy  stają się miękkie, elastyczne i gładkie. Olej abisyński korzystnie wpływa również na stan skóry głowy zwłaszcza podrażnionej lub wysuszonej zabiegami typu trwała, farbowanie. Świetny jest także do pielęgnacji włosów przedłużanych. Dodatkowo pomaga wygładzić włosy elektryzujące się.  Chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie.

Aktywne i naturalne składniki:

Produkt składa się z mieszanki olejów i aktywnych składników, które poprawiają stan włosów. Zawiera olej arganowy, który regeneruje, odżywia i wzmacnia suche i pozbawione energii włosy i olej abisyński, który zawiera znaczne ilości niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Olej abisyński nie powoduje podrażnień, alergii, nie jest toksyczny.

Wskazówki:

rozpylić mgiełkę nad włosami w odległości kilku centymetrów. Skoncentruj się na połowie długości i końcach, na wilgotne lub suche włosy. Zwiększyć ilość na włosach uszkodzonych lub bardzo suchych. Nie spłukiwać.

Pojemność:

100 ml

ELEVEN + ONE

wielofunkcyjna odżywka do włosów

Eleven + One to kombinacja składników, w tym filtry słoneczne, środki kondycjonujące, aminokwasy z jedwabiu i innych składników aktywnych w celu zapewnienia gładkości, połysku, elastyczności i sprężystości włosów. Zapobiega puszeniu, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie na mokro lub sucho, działa antystatycznie, daje elastyczność, miękkość, jedwabistość, chroni przed UV, zapewnia sprężystość, przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek, utrzymuje wilgotność, zmniejsza uszkodzenia naskórka, dostarcza składników odżywczych do włosów.

Wskazówki:

Włosy mokre- spryskaj 5-6 razy (w zależności od długości włosów) nad włosami z odległości 20 cm. Włosy suche- użyj 5-6 razy na dłoń, pocieraj pomiędzy palcami i rozprowadź na połowie długości włosów aż po końce, wmasowując. Nie spłukiwać , modelować jak zwykle.

Pojemność:

150 ml

SEA SALT SPRAY – MGIEŁKA MORSKA

 

Jest to spray do włosów, aby stworzyć odpowiednią texturę nawiązującą do efektu bryzy morskiej i falowanych włosów. Ułatwia rozczesywanie i zapewnia wilgotność, pozostawiając włosy bardzo nawilżone. Dodaje gładkości i zwiększa grubość włosów dodając im objętości. Zmniejsza elektryzowanie się włosów i chroni przed promieniem UV. Aktywne i naturalne składniki: połączenie żywic i polimerów, które dostarczają pożądane utrwalenie.

Wskazówki:

Nałożyć na suche lub mokre włosy, natrysk bezpośrednio od nasady. Pocierać delikatnie włosy i pozostawić do wyschnięcia aby uzyskać naturalnie falujące się włosy.

Pojemność

250ml