ILUSIONYST FARBA W KREMIE

KARTA KOLORÓW 
FARB DO WŁOSÓW

 MASKI KOLORYZUJĄCE

INTENSYWNY WZMACNIACZ KOLORU 

CAŁKOWITE POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW

EMULSJA UTLENIAJĄCA

ROZJAŚNIACZ DO KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW DO 9 TONÓW

COLOR REMOVER - ZMYWACZ DO FARB

SKIN PROTECTOR-ZABEZPIECZ SKÓRĘ PRZED PLAMAMI

Intensywna koloryzacja i gama farb Ilusionyst oferuje szeroką gamę odcieni dzięki nowej formule, która zapewnia włosom lepsze krycie, trwałość i intensywność koloru, wspaniały połysk i miękkość. Zawiera kondycjonujące polimery i hydrolizowane proteiny pszenicy, które dodają włosom blasku i miękkości.

Pojemność 60 ml

Wzmacniacz idealny do intensyfikacji zarówno koloru odcienia, jak i do stonowania niechcianych refleksów. Odzyskuje refleksy tych barwników lub kąpieli barwiących z uwydatnionymi ubytkami. Pełna gama kolorów, która zaspokoi wszystkie potrzeby; niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty, srebrny i brązowy. WYBRANE AKTYWA Zawiera polimery pielęgnacyjne.

Pojemność 60 ml

ILUSIONYST FARBA ROZJAŚNIAJĄCA W KREMIE

Farba rozjaśniająca w kremie w kolorach jasny blond.    Ochronna formuła, która nadaje włosom wspaniały blask i połysk. Maksymalna miękkość. WYBRANE AKTYWA Zawiera kondycjonujące polimery i hydrolizowane proteiny pszenicy, które dodają włosom blasku i miękkości.

Pojemność 60 ml.

Trwały kremowy kolor, idealny efekt Age, który całkowicie pokrywa siwe włosy. Pierwszy kolor stworzony specjalnie dla klientek z ponad 75% siwymi włosami. Formuła oparta na białku pszenicy pozostawia jedwabiste i wzmocnione włosy na dłużej.

Pojemność 100 ml

Utleniacz kremowy 20 vol. (6%), 30 obj. (9%) i 40 obj. (12%).

Nadaje się do maksymalnego wydobycia koloru barwników Yunsey Professional.

Pojemność 1000 ml.

Rozjaśniacz chroni włosy, utrzymując je w idealnym nawilżeniu podczas procesu rozjaśniania nawet do 9 tonów.

Zmywacz farby po koloryzacji skutecznie usuwa niechciane plamy skórne powstałe po nałożeniu farb do włosów.

Dostępny w 100 ml.

OCHRONA SKÓRY Jest to oleisty roztwór, który chroni skórę, umożliwiając farbowanie włosów bez brudzenia okolic cebulek włosów (czoło, szyja). Jego składniki chronią skórę przed agresją procesów chemicznych. 

Dostępny w 100 ml.