yunseypolska.pl

Y-NATURE fibreHance odbudowa włosa

 

Restructuring Shampoo Y-Nature Yunsey 

SZAMPON RESTRUKTURYZUJĄCY Z OPATENTOWANYM FiberHance

Szampon zawiera fiberHance, opatentowany, innowacyjny składnik wzmacniający wewnętrzną strukturę włosów nawet trzykrotnie w stosunku do włosów nieregenerowanych. Restrukturyzuje włosy, wzmacnia i chroni. Formuła, która dba o naturalną równowagę skóry. Zawiera więcej niż 90% nautralny składników. Stworzony z extraktu z bambusa i miodu manuka nadaje miękkości i nawilżenia.

Wskazówki: nałóż szampon na wilgotne włosy i pocieraj deliktanie, potem spłucz dużą ilością wody. Nałóz Y-nature conditioner

Pojemność 400ml

Restructuring Conditioner Y-Nature Yunsey 

ODŻYWKA RESTRUKTURYZUJĄCA Z OPATENTOWANYM FiberHance

Odżywka zawiera fiberHance, opatentowany, innowacyjny składnik wzmacniający wewnętrzną strukturę włosów nawet trzykrotnie w stosunku do włosów nieregenerowanych. Restrukturyzuje włosy, wzmacnia i chroni. Ułatwia przyłączenie się aktywnym składnikom do włosów. Zawiera więcej niż 90% nautralny składników. Stworzony z extraktu z bambusa i miodu manuka nadaje miękkości i nawilżenia.

 

Wskazówki: nałóż szampon na wilgotne włosy i pocieraj deliktanie, potem spłucz dużą ilością wody.                  Nałóż Y-Nature conditioner

Pojemność 400ml.

Styling Milk Y-Nature Yunsey 
MLECZKO STYLIZUJĄCE Z FiberHance

Mleczko stylizujące zawiera fiberHance, opatentowany, innowacyjny składnik wzmacniający wewnętrzną strukturę włosów nawet trzykrotnie w stosunku do włosów nieregenerowanych. Restrukturyzuje włosy, wzmacnia i chroni. Lekka textura zapewnia łatwiejszą stylizację i pomaga utrzymć ją dzięki zatrzymaniu puszenia się włosów. Zawiera więcej niż 90% nautralny składników. Stworzony z extraktu z bambusa i miodu manuka nadaje miękkości i nawilżenia.

 

Wskazówki: weź niewielką ilość na ręce i aplikuj równomiernie na wilgotne włosy. Przystąp do stylizacji suszarką i szczotką.

Pojemność 150ml