MASKI KOLORYZUJĄCE

KARTA KOLORÓW  FARB DO WŁOSÓW

OCHRONA SKÓRY Jest to oleisty roztwór, który chroni skórę, umożliwiając farbowanie włosów bez brudzenia okolic cebulek włosów (czoło, szyja). Jego składniki chronią skórę przed agresją procesów chemicznych. 

Dostępny w 100 ml.

SKIN PROTECTOR-ZABEZPIECZ SKÓRĘ PRZED PLAMAMI

Zmywacz farby po koloryzacji skutecznie usuwa niechciane plamy skórne powstałe po nałożeniu farb do włosów.

Dostępny w 100 ml.

COLOR REMOVER - ZMYWACZ DO FARB

Utleniacz kremowy 20 vol. (6%), 30 obj. (9%) i 40 obj. (12%).

Nadaje się do maksymalnego wydobycia koloru barwników Yunsey Professional.

Pojemność 1000 ml.

EMULSJA UTLENIAJĄCA

Trwały kremowy kolor, idealny efekt Age, który całkowicie pokrywa siwe włosy. Pierwszy kolor stworzony specjalnie dla klientek z ponad 75% siwymi włosami. Formuła oparta na białku pszenicy pozostawia jedwabiste i wzmocnione włosy na dłużej.

Pojemność 100 ml

CAŁKOWITE POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW

Farba rozjaśniająca w kremie w kolorach jasny blond.    Ochronna formuła, która nadaje włosom wspaniały blask i połysk. Maksymalna miękkość. WYBRANE AKTYWA Zawiera kondycjonujące polimery i hydrolizowane proteiny pszenicy, które dodają włosom blasku i miękkości.

Pojemność 60 ml.

ILUSIONYST FARBA ROZJAŚNIAJĄCA W KREMIE

Wzmacniacz idealny do intensyfikacji zarówno koloru odcienia, jak i do stonowania niechcianych refleksów. Odzyskuje refleksy tych barwników lub kąpieli barwiących z uwydatnionymi ubytkami. Pełna gama kolorów, która zaspokoi wszystkie potrzeby; niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty, srebrny i brązowy. WYBRANE AKTYWA Zawiera polimery pielęgnacyjne.

Pojemność 60 ml

INTENSYWNY WZMACNIACZ KOLORU 

Intensywna koloryzacja i gama farb Ilusionyst oferuje szeroką gamę odcieni dzięki nowej formule, która zapewnia włosom lepsze krycie, trwałość i intensywność koloru, wspaniały połysk i miękkość. Zawiera kondycjonujące polimery i hydrolizowane proteiny pszenicy, które dodają włosom blasku i miękkości.

Pojemność 60 ml

ILUSIONYST FARBA W KREMIE

Rozjaśniacz chroni włosy, utrzymując je w idealnym nawilżeniu podczas procesu rozjaśniania nawet do 9 tonów.

500 g

ROZJAŚNIACZ DO KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW DO 9 TONÓW