Nasza tożsamość marki

W 1980 roku Grupo Laboratorios Belloch, rodzinna firma specjalizująca się w produktach do pielęgnacji włosów, założona w Walencji w latach pięćdziesiątych XX wieku, stworzyła Yunsey Professional, linię produktów dla salonów.

W ciągu ostatnich 40 lat firma Yunsey zyskała doskonałą reputację na rynku salonów fryzjerskich dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i poświęceniu oraz dążeniu do tego samego celu, od którego zaczęła: opracowywania, produkcji i dystrybucji profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, które zapewniają idealna równowaga między jakością, wizerunkiem i ceną.

 

Zobowiązania


Zobowiązania

Każdego dnia dążymy do doskonałości. Naszym celem jest pomoc w tworzeniu zrównoważonego środowiska dla wszystkich. Robimy to inwestując nasze zasoby w:
Jakość, która jest naszym hasłem przewodnim we wszystkich naszych produktach, procesach i obiektach. Używamy składników najwyższej jakości, starannie dobieramy nasze substancje aktywne i łączymy wiedzę naukową high-tech z najlepszymi naturalnymi składnikami.

Posiadamy niezależny dział kontroli jakości, zatrudniający ekspertów i wyposażony w najnowocześniejszą technologię. Nasze wszechstronne kontrole zapewniają jakość i doskonałość wszystkich naszych receptur, gwarantując bezpieczeństwo produktów i optymalne wyniki przed, w trakcie i po każdym procesie.

Zrównoważone zarządzanie. Nieustannie doskonalimy nasz system zarządzania środowiskowego i promujemy projektowanie produktów i procesów, które minimalizuje wpływ na środowisko.

Ograniczanie zmian klimatu. Walczymy ze zmianami klimatycznymi, kontrolując i zmniejszając emisje gazów cieplarnianych (CO2) oraz ślad wodny w cyklu życia produktu.

Minimalizowanie pośrednich wpływów na środowisko. Nasze produkty są opracowywane wewnętrznie i są w 100% wytwarzane w Hiszpanii. Współpracujemy również z dostawcami hiszpańskimi.

Przyjazne środowisku zakłady produkcyjne. Nieustannie rozwijamy rozwiązania o obiegu zamkniętym oraz minimalizujemy ilość odpadów i zanieczyszczeń.

Badania i rozwój

Nasz dział badawczo-rozwojowy stara się stale ulepszać nasze produkty i formuły, wprowadzając do naszej oferty doskonałość i innowacyjność, tak aby zaspokajała wszystkie potrzeby salonów i pozwalała nam wyprzedzać trendy rynkowe.

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii kosmetycznych oraz innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska i wysokiej jakości substancji aktywnych i składników.

Misja i wizja

Naszą misją jest dostarczanie profesjonalistom salonów dokładnie tego, czego potrzebują, ułatwiając im pracę i spełniając wszystkie ich wymagania techniczne i kreatywne. robimy to, dostarczając produkty najwyższej jakości i wysoce skuteczne zabiegi w konkurencyjnej cenie. naszym celem jest bycie punktem odniesienia w branży fryzjerskiej. chcemy, aby nasi klienci postrzegali nas jako swojego sojusznika. Staramy się być przystępni i zawsze gotowi do pomocy, abyśmy mogli rozwijać się wraz z naszymi klientami i iść do przodu razem z nimi.