SZAMPON DO WŁOSÓW FARBOWANYCH

SZAMPON DO WŁSÓW ROZJAŚNIONYCH

MASKA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH

BALSAM DO WŁOSÓW FARBOWANYCH

Opracowany z kombinacją środków powierzchniowo czynnych, które umożliwiają dobre oczyszczenie włosów po farbowaniu, z dobrym tworzeniem kremowej piany, która zmniejsza przenoszenie koloru, a także podrażnienie skóry głowy. Jest określany jako szampon kwaśny, ponieważ jego pH jest odpowiednie do zneutralizowania wcześniejszego procesu wysokiego pH. W ten sposób przywraca się równowagę pH włosów, a łuski są wyrównane w sposób, który poprawia ich połysk i miękkość, jednocześnie zachowując kolor.

Dostępny w pojemności 250 ml i 1000 ml.

Specjalny szampon do pielęgnacji i pielęgnacji włosów blond lub rozjaśnionych. Włosy odzyskują swoją świetlistość, unikając żółtawych refleksów. Zapewnia nawilżenie, miękkość i łatwość rozczesywania.

Dostępny w pojemności200 ml i 100 ml.

Maska przedłużająca trwałość koloru, zapewniająca połysk i miękkość. Łączy w sobie składniki pielęgnacyjne, które wyraźnie poprawiają wygląd włosów, ułatwiają rozczesywanie i działają antystatycznie.

Dostępny w pojemności 500 ml.

Balsam, który dzięki swojej kosmetycznej formie ułatwia aplikację i rozprowadzanie na włosach. Niezbędny do użycia po każdym barwieniu. Połączenie różnych odżywek i składników aktywnych przedłużających trwałość koloru we włosach. Zamyka łuski włosa, poprawiając retencję pigmentów, a także załamywanie światła na włosach, pozostawiając je lśniące i miękkie w dotyku.

Zawiera ekstrakt z komosy ryżowej bogaty w linolowy, oleinowy i witaminę E, które zmiękczają i zapewniają właściwości antyoksydacyjne. Jego rozpuszczalny w wodzie olej znacznie poprawia rozczesywanie i zapewnia wyjątkową miękkość.

Dostępny w pojemniści 175 ml.