Eleven + One to kombinacja składników, w tym filtry słoneczne, środki kondycjonujące, aminokwasy z jedwabiu i innych składników aktywnych w celu zapewnienia gładkości, połysku, elastyczności i sprężystości włosów. Zapobiega puszeniu, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie na mokro lub sucho, działa antystatycznie, daje elastyczność, miękkość, jedwabistość, chroni przed UV, zapewnia sprężystość, przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek, utrzymuje wilgotność, zmniejsza uszkodzenia naskórka, dostarcza składników odżywczych do włosów.
Sposób użycia: Włosy mokre- spryskaj 5-6 razy (w zależności od długości włosów) nad włosami z odległości 20 cm.
Włosy suche- użyj 5-6 razy na dłoń, pocieraj pomiędzy palcami i rozprowadź na połowie długości włosów aż po końce, wmasowując.
Nie spłukiwać , modelować jak zwykle.

ELEVEN + ONE
Komplenty zabieg do włosów w jednym produkcie.

Produkt składa się z mieszanki olejów i aktywnych składników, które poprawiają stan włosów. Zawiera olej arganowy, który regeneruje, odżywia i wzmacnia suche, pozbawione energii włosy i olej abisyński, który zapewnia włosom miękkość i niesamowity blask. Działa wzmacniająco poprawia włókna włosów oraz naprawia naskórek. Zawiera filtr słoneczny, który chroni włosy przed promieniowaniem UVA i UVB.
Wskazówki: rozpylić mgiełkę nad włosami lub brodą w odlegości kilku centymetrów. Skoncentruj się na połowie długości i końcach.
Nie spółukiwać.

ELIXR WITH ARGAN OIL AND ABYSSINIAN OIL
ELIXIR Z OLEJEM ARGANOWYM I OLEJEM ABISYŃSKIM DO WŁOSÓW
poj. 100ml