Wyrównuje strukturę włosów, nadaje im odporność i połysk. Włosy stają się gładkie i miękkie jak jedwab, dzięki czemu łatwiej je rozczesywać i stylizować. Serum do włosów chroni przed strzępieniem, łamaniem, szkodliwym działaniem ciepła i nadaje im elastyczność.
Sposób użycia: nałóż niewielką ilość produktu na dłonie i rozprowadź na mokrych włosach, rozprowadzając go po całej długości włosów. Unikaj korzeni. Nie spłukiwać.

ANTI FRIZZ SERUM
SERUM DO WŁOSÓW PUSZĄCYCH SIĘ 150ml

Przeznaczony do kontrolowania puszących się włosów. Ta lekka formuła zawiera składniki o silnych właściwościach regenerujących, takie jak olejek Kendi, fitoceramidy i polimery, które kontrolują niesforne włosy i chronią każdy rodzaj włosów przed utratą wilgoci. Działanie produktu aktywowanego ciepłem utrzymuje się dłużej.
Sposób użycia: trzymaj spray w odległości 20-25 cm i spryskaj wilgotne lub suche włosy ślizgowym ruchem od połowy po końce długości włosów. Gładko przeczesz włosy palcami lub grzebieniem, nie spłukuj. Dla maksymalnej ochrony i efektów użyj innych produktów Yunsey

ANTI FRIZZ SPRAY
SPRAY DO WŁOSÓW PUSZĄCYCH SIĘ 300ml

To niezwykle lekka, nieskomplikowana formuła włosów. Odżywka intensywnie nawilża i pomaga zapanować nad niesfornymi włosami. Zrównoważona formuła złożona z polimerów i składników aktywnych, takich jak organiczny olejek Kendi i fitoceramidy, które kontrolują niesforne włosy i chronią każdy rodzaj włosów przed utratą wilgoci.
Sposób użycia: nałóż od połowy długości włosów aż po końce. Zostaw na 2-3 min i spłukaj.

 

ANTI FRIZZ HAIR CONDITIONER
ODŻYWKA DO WŁOSÓW PUSZĄCYCH SIĘ 300ml

specjalnie opracowany szampon do włosów suchych i niezdyscyplinowanych. Zrównoważona formuła złożona z polimerów i składników aktywnych, takich jak organiczny olejek Kendi i fitoceramidy, które kontrolują niesforne włosy i chronią każdy rodzaj włosów przed utratą wilgoci.
Sposób użycia: nałóż niewielką ilość na mokre włosy i skórę głowy i delikatnie wmasuj. Dokładnie spłucz. Jeśli to konieczne, powtórz.

ANTI FRIZZ HAIR SHAMPOO
SZAMPON DO WŁOSÓW PUSZĄCYCH SIĘ 300ml