Wzbogacony fluid przeciw puszeniu włosów, który nadaje włosom miękkość i połysk, uszczelnia złamania łuski i chroni włókno włosa. Zawiera olejek arganowy, który regeneruje, odżywia i wzmacnia suche włosy oraz zapewnia połysk, a hydrolizowany japoński jedwab głęboko nawilża włókno włosa.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w pojemności 50 ml.

PŁYN PRZECIW PUSZENIU

Spray eliminujący puszenie i elektryzowanie się każdego rodzaju włosy. Jego aktywne składniki sprawiają, że włosy są miękkie, lekkie i podatne na układanie. Zawiera olejek arganowy, który regeneruje, odżywia i wzmacnia suche i pozbawione życia włosy, nadając im blasku oraz japoński hydrolizowany jedwab, który głęboko nawilża włókno włosa.

Dostępny w pojemności 250 ml.

SPRAY PRZECIW PUSZENIU

Maska przywracająca włosom równowagę, miękkość i połysk, niwelując puszenie. Dzięki aktywnym składnikom, takim jak olejek arganowy, który regeneruje, odżywia i wzmacnia suche włosy oraz nadaje im połysk, oraz hydrolizowany japoński jedwab, który głęboko nawilża włókno włosa.

Dostępny w pojemności 500 ml.

MASKA PRZECIW PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW

Szampon, który definiuje włosy i kontroluje ich puszenie, pozostawiając je miękkie, jedwabiste i podatne na układanie. Zawiera olejek arganowy, który regeneruje, odżywia i wzmacnia suche włosy, odżywia oraz nadaje im połysk, a hydrolizowany jedwab japoński, głęboko nawilża włókno włosa. 

Dostępny w pojemności 250 ml i 1000 ml.

SZAMPON DO WŁOSÓW PUSZĄCYCH SIĘ