Szampon specjalnie przeznaczony do ekspozycji na słońce, zapewniający połysk i miękkość. Zawiera filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum, który chroni przed promieniami UVA i UVB, zapobiegając utracie koloru włosów i degradacji włókna włosa.

Bez silikonów i parabenów.

Dostępny w pojemności  250 ml.

SZAMPON SOLAR

Natychmiastowa odżywka, która chroni przed promieniami UVA i UVB, a także przed czynnikami środowiskowymi, które mogą uszkodzić włosy. Z dwoma bardzo dobrze zdefiniowanymi fazami, które działają na dwóch poziomach:

1. Górna faza pomaga błyskawicznie rozczesać włosy, naprawiając rozdwojone końcówki i zapewniając intensywny połysk łuskom włosa. Dlatego działanie tej fazy koncentruje się na zewnętrznej powierzchni włosa, znacznie poprawiając jego wygląd (połysk, miękkość, rozczesywanie). W tej fazie pojawia się filtr słoneczny, który ochroni włosy przed agresją słoneczną.

2. Przezroczysta i intensywniej zabarwiona dolna faza dostarcza kondycjonujących składników aktywnych, które naprawiają i odżywiają włosy oraz eliminują niepożądane ładunki elektryczne (elektryczność statyczną). Przywracają włosom naturalne nawilżenie, dzięki czemu odzyskują i zachowują elastyczność.

Nie jest tłusty, działa, aż do umycia włosów szamponem! Woda podczas kąpieli go nie spłukuje!

Zawiera POLYSILIKON-19 środek kondycjonujący, który chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV, tworząc cienką warstwę pochłaniającą promieniowanie słoneczne. 

Bez parabenów.

Dostępny w pojemności 250 ml.

ODŻYWKA SPRAY SOLAR

Maska pielęgnująca i poprawiająca wygląd włosów wystawionych na działanie słońca, nadając im blask i miękkość. Zawiera filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum, który chroni przed promieniami UVA i UVB, zapobiegając utracie koloru włosów i degradacji włókna włosa. Zawiera olej z awokado, który ma właściwości zmiękczające i odżywcze. Poprawia nawilżenie i miękkość włosów.

Bez silikonów i parabenów.

Dostępny w pojemności 150 ml.

MASKA SOLAR