Natychmiastowa kuracja (1 minuta) dla włosów zniszczonych, łamliwych i matowych. Połączenie środków naprawczych i kondycjonujących rewitalizuje włosy w ciągu zaledwie jednej minuty, poprawiając elastyczność, łatwość układania i połysk.

Zabieg Flash działa szybko od wewnątrz naskórka, zapewniając natychmiastową witalność, regenerację i odżywienie. Ma także efekt pamięciowy, zapewniając intensywną miękkość przy dalszym stosowaniu zabiegu.

12 ampułek po 15 ml.

ZABIEG ULTRA REGENERUJĄCY W 1 MINUTĘ

Górna faza działa na zewnętrzną warstwę włosa znacznie poprawiając jego wygląd i połysk, elastyczność i stylizację.

Dolna faza odbudowuje i odżywia wewnętrzny rdzeń włosa eliminując elektryzowanie się. Nie pozostawia osadu. 

Wskazówki: wstrząsnąć przed użyciem, można nakładać na mokre lub suche włosy  i nie spłukiwać. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

Dostępny w pojemności 200ml

ODŻYWKA DWUFAZOWA DO NATYCHMIASTOWEGO UŻYCIA 

Ultra odżywcza maska, która regeneruje, zmiękcza i wzmacnia mocno zniszczone włosy. Zawiera między innymi: olejek jojoba, bogaty w antyoksydanty i właściwości odżywcze, które wnikają i regenerują włosy; Witamina F, mieszanka Omega 6 i Omega 3, szczególnie odpowiednia do włosów suchych, łamliwych i matowych.

Dostępny w pojemności 500ml.

MASKA ULTRA ODŻYWCZA

Szampon z witaminą E, przeciwutleniaczem chroniącym włókno włosa oraz olejem jojoba, który głęboko odżywia i przywraca włosom blask. Poprawia rozczesywanie i znacznie wzmacnia włosy, zapobiegając puszeniu. Posiada długotrwałe właściwości nawilżające, zapobiegające niszczeniu włosów, wzmacniające je i poprawiające połysk.

Dostępny w pojemności 250 ml i 1000 ml.

SZAMPON ULTRA ODŻYWCZY 

Rekonstruktor dla bardzo zniszczonych włosów uszczelnia i naprawia włókno włosa, nadając włosom wspaniały połysk i miękkość. Zawiera jojobę i keratynę, które głęboko odżywiają włosy, przywracając im naturalne piękno. Nie obciąża włosów.

Bez spłukiwania.

Dostępny w pojemności 250ml.

ULTRA ODŻYWCZY REKONSTRUKTOR