Dwufazowa odżywka o natychmiastowym działaniu. Górna nieprzeźroczysta faza działa na zewnętrzej warstwie włosów znacznie poprawiając ich wygląd i połysk. Niższa przezroczysta faza przywraca i odżywia wewnętrzny rdzeń pasma włosów, eliminuje ładunki elektrostatyczne. Odżywka o przyjemnym cytrusowo - orientalnym zapachu. Zawiera aktywne i naturalne składniki. Odżywia i nawilża włosy oraz ułatwia ich rozczesywanie. Zawiera olej z kiełków pszenicy, olejek jojoba, awokado, ekstrakt z pomarańczy, kurkumę.

Zawiera filtr UV.

Produkt bez spłukiwania, który nie obciąża włosów.

Dostępny w pojemności 100ml i 500 ml

ODŻYWKA DWUFAZOWA Z EKSTRAKTEM 

Z POMARAŃCZY I KURKUMĄ

Dwufazowa odżywka o natychmiastowym działaniu. Górna nieprzeźroczysta faza działa na zewnętrzej warstwie włosów znacznie poprawiając ich wygląd. Połysk i kompatybilność niższa przezroczysta faza przywraca i odżywia wewnętrzny rdzeń pasma włosów, eliminuje ładunki elektrostatyczne. Skomponowany z ekstraktów kardamonu i jagód o przyjemnym cytrusowo - kwiatowym zapachu. Zawiera aktywne i naturalne składniki: olej z kiełków pszenicy, olej jojoba, awokado, ekstrakt z kardamonu, ekstrakt z soku czarnej borówki. Odżywia włosy i ułatwia ich rozczesywanie.

Zawiera filtr UV.

Produkt bez spłukiwania, który nie obciąża włosów.

Dostępny w pojemności 100ml i 500 ml.

ODŻYWKA DWUFAZOWA  Z EKSTRAKTEM BORÓWKI I KARDAMONEM 

Dwufazowa odżywka błyskawiczna o aromacie owoców leśnych. Nieprzezroczysta górna faza skoncentrowana jest na zewnętrznej stronie włosa, znacznie poprawiając jego wygląd, połysk, miękkość i łatwość rozczesywania. Przezroczysta dolna faza naprawia i odżywia wnętrze włosa, a także eliminuje elektryczność statyczną. Zawiera kompleks witamin ekstrakt z kasztanowca, witaminy A, E, F, H (biotyna) oraz witaminy z grupy B. Wkład witaminowy, szczególnie odpowiedni do włosów suchych lub przetłuszczających się. Olej z kiełków pszenicy, olej jojoba i awokado o właściwościach zmiękczających i odżywczych są idealne do włosów suchych i łamliwych. Odżywiają włosy, odbudowując je i zapewniając niezbędną warstwę lipidową. Ułatwia rozczesywanie włosów.

Zawiera filtr UV.

Produkt bez spłukiwania, który nie obciąża włosów.

Dostępny w pojemności 100 ml i 500 ml.

 ODŻYWKA DWUFAZOWA OWOCOWA