Pianka zawierająca D-PANTHENOL, który zapewnia włosom elastyczność, objętość i połysk, ułatwia rozczesywanie i zapewnia lekkie, miękkie i naturalne wykończenie. Zawiera ochraniacz termiczny.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w pojemności 300 ml.

PIANKA ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ 

Lakier o średniej mocy utrwalenia do włosów zapewniający długotrwałe, wyraziste wykończenie. Utrzymuje fryzurę lekką i naturalną. Łatwy w stylizacji, nie pozostawia śladów, szybko schnie. Zawierapolimer zapewniający bardzo sztywne i lśniące utrwalenie, dużą odporność na wilgoć i dużą trwałość fryzury. Łatwy do usunięcia przez szczotkowanie i mycie włosów.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępne w pojemności  500 ml.

LAKIER O ŚREDNIEJ MOCNY UTRWALENIA

Krem podkreślający kręcone włosy z D-PANTHENOLEM, który dodaje blasku i eliminuje puszenie, pomaga uzyskać idealne, żywe loki. Zawiera pantenol i kompleks witamin z grupy B, zwany także prowitaminą B5. Posiada długotrwałe właściwości nawilżające, zapobiegające niszczeniu włosów, wzmacniające je i poprawiające połysk oraz keratynę. Odżywia włosy i nadaje im dobry wygląd, od nasady aż po same końce.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w  pojemności 150 ml.

KREM NA LOKI CURL CREAM

Jest to spray do teksturowania włosów i tworzenia fal surferskich. Zmniejsza utratę wody z włosów, poprawiając ich nawilżenie. Ułatwia rozczesywanie, zwiększa połysk i miękkość włosów, ograniczając puszeni. Nie pozostawia śladów. Zapewnia pożądane utrwalenie, poprawia właściwości mechaniczne włosów.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w pojemności 250 ml.

SEA SALT - SÓL MORSKA

TEXTURE CREAM -KREM TEKSTURYZUJĄCY

Krem do stylizacji zapewniający kontrolę i definicję loków. Nadaje połysk i miękkość w dotyku, kondycjonując włosy, szczególnie na końcach. Jego skład ułatwia rozciągliwość (aplikację) produktu, tworząc cienką powłokę, która poprawia stylizację, połysk i miękkość, bez tłustego dotyku. W naturalny sposób definiuje fryzurę, zmniejszając puszenie się nawet w wilgotnych warunkach, zapobiegając wysuszeniu i łamliwości włosów. Działa jako zabezpieczenie termiczne przed użyciem suszarek i prostownic. Zawiera środek nawilżający, który zapobiega utracie wody z włosów, poprawiając ich nawilżenie.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w pojemności 200 ml.

Krem do stylizacji zapewniający miękkie utrwalenie, nadający włosom naturalny połysk.

Zapewnia kontrolę i definicję dzięki naturalnej stylizacji. Bezpieczna formuła z ochroną przeciwsłoneczną.

Tworzy swobodny wygląd z końcowym akcentem blasku

Dostępny w pojemności 100 ml.

SHINE - WOSK

Pasta matowa, która nadaje teksturę włosom, zapewniając mocne utrwalenie i kontrolę. Stworzony specjalnie dla krótkich włosów, zapewnia maksymalną stabilność i wyrazistość. Zawiera  KAOLIN - naturalną glinkę, która zapewnia pożądany matowy efekt na włosach. Żywica utrwalająca włosy, która nadaje włosom sztywność. Ponieważ jest higroskopijny, pochłania wilgoć z powietrza, dzięki czemu włosy nie wysychają i pozostają elastyczne.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w pojemności 100 ml.

MATT PASTE - DELIKATNA PASTA MATOWA

Spray proteinowy z pszenicy, który zapewnia maksymalną objętość od nasady, zachowując elastyczność i pozostawiając włosy podatne na układanie. Połączenie aktywnych składników nadaje fryzurze teksturę i utrzymuje objętość u nasady, pozostawiając włosy czyste i wolne od pozostałości. Zawiera chitozan, który zapewnia wigor, nie pozostawia osadów i zapewnia długotrwałe utrwalenie oraz białko pszenicy co zapewnia połysk i gładkość naskórka. Nadaje puszystość i teksturę włosa.

Zawiera filtr słoneczny.  

Dostępny w pojemności 175 ml.

OBJĘTOŚĆ OD NASADY WŁOSÓW

Ochraniacz termiczny ze składnikami aktywnymi, które tworzą na włosach film, chroniący je przed działaniem ciepła, jednocześnie odżywiając je i nadając włosom puszystości i konsystencji. Chroni, pielęgnuje, poprawia rozczesywanie i utrzymuje prostowanie włosów. Zawiera białko pszenicy co zwiększa zatrzymywanie wilgoci we włosach. Nadaje puszystość i teksturę włóknu włosa, zapewnia doskonałe rozczesywanie zarówno na mokro, jak i na sucho, zmniejszając ładunek elektrostatyczny. Włosy są jedwabiste, lśniące i podatne na układanie. Nie jest tłusty.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w pojemności 200 ml.

THERMAL PROTECTOR - OCHRONA TERMICZNA W SPRAYU

RELAX HAIR - FLUID DO PROSTOWANIA WŁOSÓW

Fluid prostujący do wszystkich rodzajów włosów. Likwiduje puszenie się, działa przeciwwilgociowo, chroni włosy przed źródłami ciepła (suszarka, prostownica...) i nabłyszcza. Aktywny składnik Polyquaternium-7, o właściwościach filmotwórczych i antystatycznych, ułatwia stylizację, pozostawiając ją miękką i jedwabistą w dotyku. Zawiera KOPOLIMER AKRYLANÓW VP / DMAPA, który zapewnia termiczną ochronę przed uszkodzeniem cieplnym włosów. Tworzy ochronny film, który dłużej utrzymuje fryzurę oraz POLYQUATERNIUM-7, który pielęgnuje włosy, ma właściwości błonotwórcze i antystatyczne, ułatwia stylizację na mokro i na sucho.

Zawiera filtr słoneczny.

Dostępny w pojemności 250 ml.